Načítavanie...
play.mineplay.sk
Kliknite pre skopírovanie
Načítavanie...
discord.gg/JuHQYkQ
Kliknite pre pripojenie
Avatar
Vitajte na stránke MinePlayu!
Pre pripojenie sa do komunity, si vytvorte účet na našom webe.
Pravidlá
Základné pravidlá
1. Nežiadaj od členov admin teamu OP, práva, prefixy a ani veci! (Za porušenie je ban od 1 - 12 mesiacov)
2. Nenadávaj vo verejnom chate! (Toto pravidlo neplatí v čase 22:00 - 6:00)
3. Nepoužívaj hacky, botov a nezneužívaj glitche (chyby v hre)!
4. To, že niekde chýba rezidencia, neznamená, že danú stavbu môžeš len tak zničiť a rozkradnúť!
5. Nerob si rezidencie príliš blízko warpov alebo adminských stavieb! (Takáto rezidencia ti môže byť neskôr zmazaná ak to bude potrebné)
6. Zabíjanie hráčov je dovolené iba v PvP! Podpaľovanie, zhadzovanie z vysokého miesta alebo topenie v láve a vode mimo PvP arény sú zakázané!
7. Nerob reklamu na iné servery!
8. Nediskriminuj žiadne menšiny, či už sa jedná o rómskych spoluobčanov, členov LGBT komunity alebo ľudí tmavej alebo inej pokožky!
9. Kidiotizmus netolerujeme!
10. Považuje sa za najväčšiu drzosť byť drzý, nadávať alebo urážať člena Admin Teamu, takže sa tomu vyhni!
11. Nesnaž sa prihlásiť na účet člena admin teamu!
12. Je prísne zakázané obchádzať ban. Porušenie tohto pravidla sa trestá okamžitým IP banom na niekoľko dní, týždňov alebo mesiacov (podľa závažnosti predchádzajúceho priestupku a podľa uváženia člena AT)
13. Ak nájdeš nejaký bug v hre, o ktorom nikto ešte nevie, si povinný to bezodkladne nahlásiť niekomu z Admin Teamu!
14. Každý, kto nenahlási bug alebo chybu v hre, o ktorej vie, bude považovaný za tiež vinného.
15. Je prísne zakázané akokoľvek sa pokúšať obchádzať väzenie, pokiaľ si v ňom uväznený!
16. Vlastniť viacero účtov naraz je zakázané! Každý, kto toto nariadenie nebude rešpektovať, bude permanentne zabanovaný na každom ďalšom účte okrem jeho hlavného bez akéhokoľvek práva na náhradu škody. (Výnimka sa udeľuje iba ak hráva viacero ľudí na rovnakej IP)
17. Ak máš kúpené Vip a dostaneš trvalý ban, nemáš právo na vrátenie peňazí minutých na zaplatenie Vip.
Práva hráčov
1. Každý hráč má právo vlastniť maximálne 1 účet. Ak hráč vlastní aj nejaký druhý účet a chce hrať už iba na ňom, môže požiadať o presun vecí, reziek a iných statkov na jeho aktuálny účet. Žiadame vás ale aby ste toto právo nezneužívali.
2. Každý hráč má právo požiadať člena admin teamu o pomoc.
3. Každý hráč má právo vytvoriť si svoj vlastný chestshop - obchod, kde bude predávať veci za peniaze.
4. Každý hráč má právo zúčastniť sa na akomkoľvek evente, pokiaľ naň nedostal zákaz kvôli porušeniu pravidiel. Majte na pamäti, že tieto pravidlá sa pravdepodobne ešte budú v budúcnosti meniť.
Informácie, práva a povinnosti hráčov v minihrách
1. Každý hráč je sám zodpovedný za svoje veci! Preto odporúčame odložiť si niekam celý inventár predtým, než sa pripojíš do nejakej minihry. V prípade zmiznutia, odcudzenia alebo inej straty vecí a levelov po minihre, admin team za to nenesie žiadnu zodpovednosť!
2. Neodpájaj sa počas minihier zo servera! Môže prísť k strate vecí a v takom prípade ti admin team nevie nijako pomôcť.
3. Ak sa náhodou stane, že ti hra spadne počas minihry a odpojí ťa to, je vysoká pravdepodobnosť, že prídeš o veci a v takom prípade ti admin team nevie pomôcť. (Slovný dôkaz o veciach, ktoré si mal, je nedostatočný)
4. Maj na pamäti, že minihry sú ešte v štádiu vývoja. Preto sa sem-tam v nich objavujú chyby, ktoré je treba bezodkladne vyriešiť.
5. Ak ti nepôjde pripojiť sa do arény v minihre "Eggwars" a vypíše ti to chybu s textom "An internal error occured while....." tak nám to okamžite nahlás, aj s priradeným screenshotom tejto chyby!
6. Schválne odpájanie sa počas minihry a navyšovanie si maximálneho života s touto metódou je prísne zakázané a každý, kto toto bude robiť, bude dočasne zabanovaný na nick po dobu, dokiaľ sa táto chyba neodstráni!
Discord práva hráčov
1. Každý hráč má právo kontaktovať ktoréhokoľvek člena admin teamu ak je to nevyhnutné. Pokiaľ daný admin neodpovedá vo verejnom chate, kontaktuj ho cez súkromný chat.
2. Chat 18 plus je určený iba pre dospelých ľudí, ktorí si sami musia vyžiadať, od niekoho z Admin Teamu, v ňom byť. (Obsah tohto chatu môže obsahovať obrázky alebo videá, ktoré zachytávajú násilie, erotické alebo inak sexuálne praktiky alebo iné, mladým osobám nevhodné, veci. Preto všetkých žiadame aby ste si dobre rozmysleli, či v tomto chate chcete byť, predtým než o to požiadate)
3. Ak dostaneš na serveri ban a myslíš si, že dĺžka banu alebo odôvodnenie banu boli prehnané, môžeš si podať tu na Discorde žiadosť o unban v chate #【✍】žiadosti-o-unban a my tvoj trest prehodnotíme.
4. Do #【🤪】memes máte právo posielať akékoľvek obrázky typu "meme" ale aj obyčajné obrázky, ktoré by mohli byť považované za meme. Avšak, žiadame vás, zdržte sa posielania obrázkov, ktoré môžu vyvolávať depresie, úzkostné stavy alebo podobné negatívne reakcie.
Práva členov Admin Teamu
1. Ktorýkoľvek člen Admin Teamu ti môže za porušenie pravidiel dať trest, ktorý bude vždy zvážený podľa závažnosti tvojho priestupku.
2. Permanentné bany sa udeľujú iba v prípade kidiotizmu alebo obchádzania banu.
3. Ktorýkoľvek člen Admin Teamu má plné právo ťa sledovať pri akejkoľvek činnosti za predpokladu, že má podozrenie o zneužívaní hackov alebo inom porušovaní pravidiel.
4. Žiadny člen admin teamu od teba NIKDY nebude pýtať tvoje heslo alebo iné prihlasovacie údaje.
5. Ak zabudneš heslo od svojho účtu, môžeš kontaktovať člena admin teamu a my ti vieme zabudnuté heslo zmeniť na nové, tvoje staré heslo však zistiť nevieme.
6. V prípade banov platí pravidlo "Tri krát a dosť". Člen admin teamu ti môže ako tvoj tretí ban udeliť už permanentný ban a to za akýkoľvek malý priestupok. Je to iba na jeho zvážení. Pri takomto bane je veľmi malá šanca, že ti schválime žiadosť o unban.

Majte na pamäti, že tieto pravidlá sa pravdepodobne ešte budú v budúcnosti meniť.